KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7936043
nr 793 6043
Mac Hamilton
(f. 1952), Sverige
Blandteknik, Mac Hamilton, Komposition, signerad. 30x22
Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:48:32
26/11 10:49:08